HERE WeGo Bezpłatna Nawigacja GPS Offline na Smartfona lub Tableta Android

autor ForumWiedzy.pl   6 month ago
11,832 puntos de vista

196 Like   18 Dislike

Test nawigacji - Google Maps vs Here Maps vs Navitel vs Mio

Która nawigacja jest najlepsza? Czy te mobilne dają radę? Czy warto kupować klasyczną nawigację? Jak jest z aktualizacjami? Na te i wiele innych pytań odpowiadamy w dzisiejszym teście, gdzie sprawdzamy Google Maps, Here Maps, Navitela E100 oraz MIO 7500 LM. Zapraszamy! Cena Navitel E100: http://goo.gl/w4PbI2 Cena MIO Spirit 7500 LM: http://goo.gl/F8FFRC Facebook: https://www.facebook.com/ROOTBLOGit Mateusz: http://twitter.com/cintulek Konrad: http://twitter.com/Kondzio42 ROOTBLOG: http://twitter.com/ROOTBLOGit

Bezpłatna Nawigacja Offline GPS na ANDROIDA - smartfon/tablet

Każdy posiadacz smartfona lub tableta z Androidem może zainstalować sobie bardzo dobrą, bezpłatną nawigację GPS samochodową oraz pieszą. Wszystko po polsku i bezpłatnie! Zapraszam na poradnik krok po kroku, instalujcie i korzystajcie. Wg mojej instrukcji poradzi sobie dosłownie każdy, ew. pod filmem w komentarzu na YouTube zadajcie pytanie, a szybko odpowiem. Warto mieć w telefonie zawsze na wszelki wypadek nawigację. Jeśli Twój telefon ma mało wewnętrznej pamięci, to kup kartę pamięci do niego, np. 8 lub 16GB, a wszystkie mapy, głosy zostaną zapisane na karcie pamięci. Ważne, by karta pamięci była nowa, oryginalna, tzn. nie z allegro za pół ceny, bo są uszkodzone prawie wszystkie, musi być normalnie ze sklepu z paragonem nowa oryginalnie zapakowana i musi mieć oznaczenie CLASS 10, a najlepiej jak będzie jeszcze mieć oznaczenie UHS-I, taka karta zapewni jeszcze szybsze działania (ZAPIS/ODCZYT). Subskrybujcie mój kanał z poradnikami, polubcie film, udostępnijcie go dalej swoim znajomym i skomentujcie film. Wielu znajomych, młodych i starych podziękuje Wam za to, że daliście im ten film, bo sobie zainstalują coś, co wielu uważa za drogie lub trudne do wykonania. Nawigacja HERE sprawdza się bardzo dobrze w Polsce, Europie i wszędzie tam na świecie, gdzie mapy są do pobrania z poziomu programu w smartfonie/tablecie, nie jest potrzebny w ogóle komputer. WAŻNA UWAGA: APLIKACJĘ INSTALUJEMY W PAMIĘCI WEWNĘTRZNEJ, nie na karcie pamięci, bo nie będzie działać, mapy i głosy już instalujemy gdzie chcemy, najlepiej na karcie, tak jak na filmie pokazuję. Pozdrawiam i Szerokości :) HERE Bezpłatna Nawigacja Offline GPS na ANDROIDA firmy Nokia w języku pl. aplikacja 32 MB , mapy pl ok. 502 MB nie klikamy pobierz mapy teraz, tylko pomiń, żeby zapisać na kartę pamięci mapy .U góry, trzy paski zaznaczyć Ofline żeby nie pobierało przez internet . ale po pobraniu map , Opcja ustawienia zmieniamy pamięć masową wewnętrzną na SD , wyłączamy opcję ruch uliczny żeby nie pobierało przez internet pobieramy głosy (pl 3,8 MB) , mapy wyłączamy Wifi . • • • DOŁĄCZ DO FORUMWIEDZY • • Subskrybuj kanał ForumWiedzy: http://www.youtube.com/c/forumwiedzy?sub_confirmation=1 • Facebook: https://www.facebook.com/ForumWiedzyPL • Twitter: https://twitter.com/ForumWiedzy • Instagram: https://www.instagram.com/forumwiedzy.pl/ • Google+: https://plus.google.com/+ForumWiedzy • WWW Blog: http://www.forumwiedzy.pl Dołącz do ForumWiedzy w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco! Jeżeli mój film Ci pomógł i chcesz się odwdzięczyć, wystarczy klik i dokonać drobnej dotacji, która mi pomoże w dalszym rozwoju kanału. Z góry dziękuję za wsparcie. https://www.paypal.me/bogdanligeza --------------- Zostań patronem kanału ForumWiedzy.pl i prześlij dotację na Patronite.pl, jeśli filmy na kanale są dla Ciebie cenne. https://patronite.pl/forumwiedzy Z góry dzięki! Każda dotacja pomaga w rozwoju kanału i tworzeniu kolejnych ciekawych materiałów dla Ciebie.

Here WeGo - nowy przejazd

Nawigacja rowerowa. Na androidzie! Darmowa!

Poradnik, jak zorganizować sobie nawigację rowerową. Krótki kurs przygotowania smartfona i obsługi oprogramowania.

AUTOMAPA Nawigacja GPS prezentacja funkcji i porady

W filmie przedstawiam kilka porad i prezentuję nawigację AutoMapa. W moim przekonaniu z praktyki jest to najlepsza nawigacja samochodowa na Europę i przede wszystkim Polskę. Dokładne planowanie drogi powoduje, że można wyjechać w Polsce i zatrzymać się bez zabłądzenia w Chorwacji. Jesteśmy partnerem AutoMapy, mamy androidową wersję pełną automapy do testów, zatem jeżeli tylko chcecie jakiegoś testu, proszę o informację Zapraszam Was do subskrypcji naszego kanału MediaTester, na którym testujemy różnego rodzaju najnowsze urządzenia oraz drugiego kanału ForumWiedzy.pl, na którym prezentujemy różne poradniki samochodowe, domowe i technologiczne. Zapraszam na moje dwa kanały! • • • DOŁĄCZ DO FORUMWIEDZY • • Subskrybuj kanał ForumWiedzy: http://www.youtube.com/c/forumwiedzy?sub_confirmation=1 • Facebook: https://www.facebook.com/ForumWiedzyPL • Twitter: https://twitter.com/ForumWiedzy • Instagram: https://www.instagram.com/forumwiedzy.pl/ • Google+: https://plus.google.com/+ForumWiedzy • WWW Blog: http://www.forumwiedzy.pl Dołącz do ForumWiedzy w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco! Jeżeli mój film Ci pomógł i chcesz się odwdzięczyć, wystarczy klik i dokonać drobnej dotacji, która mi pomoże w dalszym rozwoju kanału. Z góry dziękuję za wsparcie. https://www.paypal.me/bogdanligeza --------------- Zostań patronem kanału ForumWiedzy.pl i prześlij dotację na Patronite.pl, jeśli filmy na kanale są dla Ciebie cenne. https://patronite.pl/forumwiedzy Z góry dzięki! Każda dotacja pomaga w rozwoju kanału i tworzeniu kolejnych ciekawych materiałów dla Ciebie.

Zobacz, wykorzystaj poradnik, zainstaluj i jedź w podróż np. do Chorwacji :). Mapy co jakiś czas możesz aktualizować, wchodząc do opcji map. Jeśli będzie informacja o aktualizacji, to gdy jesteś w zasięgu Internetu, możesz sobie wygodnie zaktualizować.

ZOBACZ mój szczegółowy poradnik przejazdu z Bytomia (Śląsk) do Orebić w Chorwacji przez Karlovac w Chorwacji (nocleg) i Plitwickie Jeziora w Chorwacji oraz przeprawa promem Jadrolinija z Ploče do Trpanj. Czytaj opis pod filmem, są tam linki do dodatkowych filmów. Pozdrowienia z Orebić :)

Subskrybuj mój kanał, bo pojawią się jeszcze filmy, zostaw lajka i skomentuj film, być może Twój komentarz przyda się innym, tak jak ten film.
http://www.youtube.com/watch?v=IGBuU8bJE3Q

Najlepszym rozwiązaniem jest nawigacja w osobnym dedykowanym urządzeniu, ale jeśli jej nie mamy lub chcemy mieć na wszelki wypadek drugą, to warto skorzystać z poradnika i mieć Here WeGo w telefonie na wszelki wypadek, np. Ktoś nam ukradnie nawigację lub się zepsuje.

Alternatywą są Mapy Google: https://youtu.be/my5eTtkILps

Mam nadzieję, że poradnik szczegółowy, proszę o komentarz i udostępnianie dalej znajomym lub na forach internetowych.

Szerokiej Drogi!

Zapraszam do subskrypcji kanału ForumWiedzy.pl na YouTube i polubienia ForumWiedzy.pl na Facebooku.

DOŁĄCZ DO FORUMWIEDZY:

• YouTube: http://www.youtube.com/c/forumwiedzy?sub_confirmation=1
• Facebook: https://www.facebook.com/ForumWiedzyPL
• Twitter: https://twitter.com/ForumWiedzy
• Instagram: https://www.instagram.com/forumwiedzy.pl/
• Google+: https://plus.google.com/+ForumWiedzy
• WWW Blog: http://www.forumwiedzy.pl

Dołącz do ForumWiedzy.pl w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!

Jeżeli mój film Ci pomógł i chcesz się odwdzięczyć, wystarczy klik i dokonać drobnej dotacji, która mi pomoże w dalszym rozwoju kanału. Z góry dziękuję za wsparcie.

https://www.paypal.me/bogdanligeza
---------------
Zostań patronem kanału ForumWiedzy.pl i prześlij dotację na Patronite.pl, jeśli filmy na kanale są dla Ciebie cenne.
https://patronite.pl/forumwiedzy
Z góry dzięki! Każda dotacja pomaga w rozwoju kanału i tworzeniu kolejnych ciekawych materiałów dla Ciebie.

Comentarios para el video: