Darmowa Nawigacja GPS Offline na Smartfona lub Tableta Android Google Mapy

autor ForumWiedzy.pl   5 month ago
10,594 puntos de vista

153 Like   9 Dislike

HERE WeGo Bezpłatna Nawigacja GPS Offline na Smartfona lub Tableta Android

Zobacz, wykorzystaj poradnik, zainstaluj i jedź w podróż np. do Chorwacji :). Mapy co jakiś czas możesz aktualizować, wchodząc do opcji map. Jeśli będzie informacja o aktualizacji, to gdy jesteś w zasięgu Internetu, możesz sobie wygodnie zaktualizować. ZOBACZ mój szczegółowy poradnik przejazdu z Bytomia (Śląsk) do Orebić w Chorwacji przez Karlovac w Chorwacji (nocleg) i Plitwickie Jeziora w Chorwacji oraz przeprawa promem Jadrolinija z Ploče do Trpanj. Czytaj opis pod filmem, są tam linki do dodatkowych filmów. Pozdrowienia z Orebić :) Subskrybuj mój kanał, bo pojawią się jeszcze filmy, zostaw lajka i skomentuj film, być może Twój komentarz przyda się innym, tak jak ten film. http://www.youtube.com/watch?v=IGBuU8bJE3Q Najlepszym rozwiązaniem jest nawigacja w osobnym dedykowanym urządzeniu, ale jeśli jej nie mamy lub chcemy mieć na wszelki wypadek drugą, to warto skorzystać z poradnika i mieć Here WeGo w telefonie na wszelki wypadek, np. Ktoś nam ukradnie nawigację lub się zepsuje. Alternatywą są Mapy Google: https://youtu.be/my5eTtkILps Mam nadzieję, że poradnik szczegółowy, proszę o komentarz i udostępnianie dalej znajomym lub na forach internetowych. Szerokiej Drogi! Zapraszam do subskrypcji kanału ForumWiedzy.pl na YouTube i polubienia ForumWiedzy.pl na Facebooku. DOŁĄCZ DO FORUMWIEDZY: • YouTube: http://www.youtube.com/c/forumwiedzy?sub_confirmation=1 • Facebook: https://www.facebook.com/ForumWiedzyPL • Twitter: https://twitter.com/ForumWiedzy • Instagram: https://www.instagram.com/forumwiedzy.pl/ • Google+: https://plus.google.com/+ForumWiedzy • WWW Blog: http://www.forumwiedzy.pl Dołącz do ForumWiedzy.pl w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco! Jeżeli mój film Ci pomógł i chcesz się odwdzięczyć, wystarczy klik i dokonać drobnej dotacji, która mi pomoże w dalszym rozwoju kanału. Z góry dziękuję za wsparcie. https://www.paypal.me/bogdanligeza --------------- Zostań patronem kanału ForumWiedzy.pl i prześlij dotację na Patronite.pl, jeśli filmy na kanale są dla Ciebie cenne. https://patronite.pl/forumwiedzy Z góry dzięki! Każda dotacja pomaga w rozwoju kanału i tworzeniu kolejnych ciekawych materiałów dla Ciebie.

Nawigacja Offline Android - Za darmo

Koniecznie subskrybuj kanał, by otrzymywać nowości: ► https://goo.gl/ev6AXx =-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-= Zobacz playlisty kanału: -Najnowsza aktywność ► https://goo.gl/M9lXkj -Ukryte Funkcje Androida ► https://goo.gl/bPyBTj -Poradniki GSM ► https://goo.gl/7Vb3BV -Popularne filmy ► https://goo.gl/t6gldP -Jak zarabiać w internecie ► https://goo.gl/VCkIzZ -Poradniki Youtube ► https://goo.gl/LEJkAc =-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- Zobacz PROMOCYJNE Ceny: -Smartfony ►https://goo.gl/t56TtF -Baterie do telefonów ► https://goo.gl/aXAxxM -Pokrowce i etui ►https://goo.gl/xBD4Ms -Zestawy słuchawkowe ►https://goo.gl/s5eSTZ -Ładowarki do telefonów ►https://goo.gl/K3srv9 -Obudowy do telefonów ►https://goo.gl/uuS1wx -Powerbanki ►https://goo.gl/ETEmHT -Folie ochronne ►https://goo.gl/kjg9qH -Zestawy słuchawkowe ►https://goo.gl/ZsSkQ7 -Kijki do selfie ►https://goo.gl/3C2pNM

Świetna nawigacja - Google Maps + Yanosik

W tym wideo zobaczysz jak działa połączenie nawigacji Google Maps i aplikacji Yanosik, która służy jako powiadomienie o fotoradarach, patrolach policji, czy odcinkowych (!) pomiarach prędkości. Więcej informacji znajdziesz na Sugestowo.pl: http://sugestowo.pl/2017/04/05/rekomendowana-nawigacja-google-maps-yanosik/

Test nawigacji - Google Maps vs Here Maps vs Navitel vs Mio

Która nawigacja jest najlepsza? Czy te mobilne dają radę? Czy warto kupować klasyczną nawigację? Jak jest z aktualizacjami? Na te i wiele innych pytań odpowiadamy w dzisiejszym teście, gdzie sprawdzamy Google Maps, Here Maps, Navitela E100 oraz MIO 7500 LM. Zapraszamy! Cena Navitel E100: http://goo.gl/w4PbI2 Cena MIO Spirit 7500 LM: http://goo.gl/F8FFRC Facebook: https://www.facebook.com/ROOTBLOGit Mateusz: http://twitter.com/cintulek Konrad: http://twitter.com/Kondzio42 ROOTBLOG: http://twitter.com/ROOTBLOGit

Google Maps - obsługa

Zobacz, wykorzystaj poradnik, zainstaluj i jedź w podróż np. do Chorwacji :). Mapy co jakiś czas możesz aktualizować, wchodząc do opcji map. Jeśli będzie informacja o aktualizacji, to gdy jesteś w zasięgu Internetu, możesz sobie wygodnie zaktualizować.

Najlepszym rozwiązaniem jest nawigacja w osobnym dedykowanym urządzeniu, ale jeśli jej nie mamy lub chcemy mieć na wszelki wypadek drugą, to warto skorzystać z poradnika i mieć Mapy Google w telefonie na wszelki wypadek, np. Ktoś nam ukradnie nawigację lub się zepsuje.

Alternatywą jest bezpłatna nawigacja HERE WeGo: https://youtu.be/AbWJasIAWUc

ZOBACZ mój szczegółowy poradnik przejazdu z Bytomia (Śląsk) do Orebić w Chorwacji przez Karlovac w Chorwacji (nocleg) i Plitwickie Jeziora w Chorwacji oraz przeprawa promem Jadrolinija z Ploče do Trpanj. Czytaj opis pod filmem, są tam linki do dodatkowych filmów. Pozdrowienia z Orebić :)

Subskrybuj mój kanał, bo pojawią się jeszcze filmy, zostaw lajka i skomentuj film, być może Twój komentarz przyda się innym, tak jak ten film.
http://www.youtube.com/watch?v=IGBuU8bJE3Q

Mam nadzieję, że poradnik szczegółowy, proszę o komentarz i udostępnianie dalej znajomym lub na forach internetowych.

Szerokiej Drogi!

Zapraszam do subskrypcji kanału ForumWiedzy.pl na YouTube i polubienia ForumWiedzy.pl na Facebooku.

DOŁĄCZ DO FORUMWIEDZY:

• YouTube: http://www.youtube.com/c/forumwiedzy?sub_confirmation=1
• Facebook: https://www.facebook.com/ForumWiedzyPL
• Twitter: https://twitter.com/ForumWiedzy
• Instagram: https://www.instagram.com/forumwiedzy.pl/
• Google+: https://plus.google.com/+ForumWiedzy
• WWW Blog: http://www.forumwiedzy.pl

Dołącz do ForumWiedzy.pl w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!

Jeżeli mój film Ci pomógł i chcesz się odwdzięczyć, wystarczy klik i dokonać drobnej dotacji, która mi pomoże w dalszym rozwoju kanału. Z góry dziękuję za wsparcie.

https://www.paypal.me/bogdanligeza
---------------
Zostań patronem kanału ForumWiedzy.pl i prześlij dotację na Patronite.pl, jeśli filmy na kanale są dla Ciebie cenne.
https://patronite.pl/forumwiedzy
Z góry dzięki! Każda dotacja pomaga w rozwoju kanału i tworzeniu kolejnych ciekawych materiałów dla Ciebie.

Comentarios para el video: